wtorek, 25 stycznia 2011

Klub z Kawą nad Książką

Klub z Kawą nad Książką powstał w 2008 roku. Jego główną ideą jest zrzeszenie ludzi kochających książki i lubiących spędzać czas w miły towarzystwie z kubkiem kawy w ręku.

Bardzo często zdarza się nam przeczytać książkę i mieć wewnętrzną potrzebę porozmawiania o niej oraz zweryfikowania naszych odczuć z odczuciami innych osób. To właśnie umożliwia nasz klub!

W 2010 roku Klub z Kawą nad Książką został włączony do Stowarzyszenia Miasto Słów , promującego aktywne czytelnictwo wśród dzieci i dorosłych.

O spotkaniach:

Spotkania Klubu mają charakter bardzo luźny. Czasami jest filozoficznie, czasami jest kontrowersyjnie, ale zawsze jest miło i wesoło! Spotkania odbywają się przeważnie raz na kwartał. Wspólnie wybieramy ciekawą książkę a następnie, po jej przeczytaniu spotykamy się w uroczej kawiarni i rozmawiamy…
… rozmawiamy o wszystkim co nasunęła nam na myśl przeczytana książka… o bohaterach, o ich losach, o przełożeniu fabuły na nasze własne życie, o emocjach, o relacjach, o wspomnieniach…
Spotkania będą trwały tak długo, aż skończą się nam tematy do rozmów.Śląski Klub z Kawą nad Książką właśnie wybrał swoją pierwszą książkę.
Będzie to książka Marka Krajewskiego „Erynie”. 

Spotkanie odbędzie się na I piętrze w księgarni-antykwariacie-kawiarni „Słowo” przy ul. Wolności 15 w Chorzowie 26 marca br. o godzinie 16.00.

Wszelkie informacje organizacyjne proszę kierować do Ramony: ramona.sobieraj@miastoslow.pl 

lub Natalii: natalia.markiewicz@miastoslow.pl;
tel. 32 2415-313.

W czasie spotkania kawa lub herbata dostępna będzie w promocyjnej cenie 3 zł!
Pamiętajcie, by przed spotkaniem przeczytać książkę "Erynie" Marka Krajewskiego!


Zapraszamy!!!

potwierdź swoją obecność

Brak komentarzy: